MISA ČR

Volná místa

Chcete dělat něco smysluplného, nejen pro sebe, ale i pro ostatní? Chtěli byste se realizovat v organizaci s celosvětovým dosahem a velkým potenciálem?

 

Do našeho týmu hledáme tyto pozice:

Finanční manažer a marketingový manažer

 

 1 – Finanční manažer

business-19156_960_720

Hledáme člověka, který má dlouhodobé zkušenosti s finančním vedením neziskové organizace (spolku). Ideálně pokud umíte dělat finanční plány, rozpočty, účetnictví a daňová přiznání. Měl byste být pozitivně naladěný, komunikativní, pečlivý, samostatně pracující, umíte dotahovat věci do konce a jste ochotný věnovat se této činnosti prozatím s minimálním finančním ohodnocením. Věříme, že v budoucnu najdeme zdroje pro pravidelný plnohodnotný plat.

 

 

 

 


2 – Marketingový manažer

Máte zkušenosti s orgsuccess-1476035_960_720anizačním vedením neziskové organizace?

Hledáme marketingového manažera pro neziskovou organizaci Masáže ve školách (Asociace MISA ČR). Měl byste být schopný v komunikační rovině psané i mluvené, měl byste umět tvořit plány aktivit organizace a zajišťovat její propagaci. Měl byste být schopný navrhnout formu a četnost ideální komunikace v rámci organizace i mimo ní, tedy rozumět PR organizace směrem dovnitř i ven. Měl byste mít zkušenosti s touto prací již z jiných projektů a důležité je, abyste souzněl/a s myšlenkou, kterou Asociace MISA ČR předává (www.misa-cz.com). Vedle toho byste měl být pozitivně naladěný, komunikativní, samostatně pracující, s umem dotahovat věci do konce a ochotou věnovat se této činnosti prozatím s minimálním finančním ohodnocením. Věříme, že v budoucnu najdeme zdroje pro pravidelný plnohodnotný plat.

 


 

Co nabízíme:

Nabízíme úžasnou a perspektivní práci se smysluplnou náplní a velkou společenskou nadhodnotou.

Asociace MISA ČR (www.misa-cz.com) má v ČR již čtyřletou historii. Pracovat budete v kolektivu podobně smýšlejících lidí. Nabízíme možnost dalšího osobního rozvoje a účasti na našich aktivitách a kurzech.

Nebudete na to sám, máte naší plnou podporu.

Práce je na částečný úvazek, prozatím z domu, na vlastním počítači a telefonu. Osobní pracovní schůzky budou probíhat buď v Praze či Liberci (nebo dle domluvy).

Milé ženy, nenechte se prosím odradit mužskou formou psaného textu. Vítáme všechny nadšence bez ohledu na pohlaví a věk.

Své životopisy posílejte na naše emaily:

halamova.katerina@gmail.com a dana.hegerova@seznam.cz.