MISA ČR

4. ročník Pochod pro pohřešované děti

V sobotu dne 21. 5. 2016 proběhl 4. ročník Pochodu pro pohřešované děti.

Organizátorem akce byl Nadační fond Ztracené děti a Asociace MISA ČR byla u toho. Startovalo se ve 13:00 hodin ze Staroměstského náměstí za hojné účasti pochodujících.

 

Pochod pro pohřešované děti

 

Pochod pro pohresovane deti 2 Pochod pro pohresovane deti 10

Této akce jsme se účastnili poprvé a měli jsme velikou radost, že můžeme veřejně prezentovat program MISP v cíli pochodu v pražské Stromovce. Ve čtvrthodině jsme měli možnost, prostřednictvím rozhovoru s moderátorem celé akce Petrem Jílkem, představit program MISP, včetně krátké praktické ukázky. Moderátor vyzval přihlížející, aby se přidali a masáže si vyzkoušeli, což se setkalo se zájmem i mezi dospělými. Děti, které si masážní tahy přišly vyzkoušet přímo na pódium, byly za svou odvahu odměněny malým dárkem.
V závěru našeho vystoupení jsme vyzvali zájemce, aby navštívili náš stánek, kde jsme se posléze věnovali jednotlivcům a zodpovídali konkrétní dotazy, rozdávali letáčky, a když byl zájem, předváděli jednotlivé tahy.

Velké díky patří panu Pavlu Capratovi, zakladateli NF Ztracené děti za možnost propagace Asociace MISA ČR, paní Haně Kalinové, organizátorce akce a panu Petru Jílkovi, zkušenému moderátorovi, který nám pomohl s prezentací programu MISP na pódiu.

 

Asociace MISA ČR děkuje také instruktorkám programu MISP a dalším pomocníkům:

Hance Poláčkové za první kontakt, Ivě Smlsalové za organizaci, Jarmile Živné, Martině Zemanové a Janě Stehnové za aktivní účast, Majdě a Davidovi za praktické dětské ukázky a také Karlovi a Andělce (sic z látky) za obohacení stánku :-)