MISA ČR

Zapojené školy

panáčci MISP
Do programu MISP jsou v České republice zapojeny např. tyto školky, školy a ostatní zařízení pro děti:

 

Po rozkliknutí aktivního odkazu u některých škol se můžete na další stránce podívat do fotogalerie

 

Liberecký kraj

MŠ Lísteček, Liberec

ZŠ Jabloňová, Liberec

ZŠ Vratislavice nad Nisou (školní družina)

ZŠ Lesní, Liberec

MŠ Valteřice

MŠ Víchová

MŠ Košťálov

MŠ Dášenka, Lomnice nad Popelkou

MŠ V zahradě, Liberec

MŠ Hrádek nad Nisou (Základní škola praktická, základní škola speciální a mateřská škola)

ZŠ Hrádek nad Nisou – Donín

MŠ Dřevěnka, Turnov

Klub maminek, Liberec (zaštítěné o. s. D.R.A.K., Liberec)

Česko-anglická montessori mateřská škola Život hrou, s.r.o., Liberec

ZŠ – první česko-anglická montessori třída, Liberec

Waldorfská školy Semily

Skautský oddíl (Vlčata, Světlušky), Železný Brod

MŠ Luční, Semily

MŠ Svojek, Tample

MŠ Matoušova, Liberec

MŠ Sluníčko, Liberec

ZŠ Pivovarská, Jablonec nad Nisou

ZŠ Poniklá

MŠ Střelecká, Motýlek, Jablonec nad Nisou

MŠ speciální, Na Olešce, Semily

Základní škola a Mateřská škola Klíč, s.r.o., Česká Lípa

 

 

Ústecký kraj

Speciální ZŠ a Praktická škola Šluknov

MŠ Jalůvčí, Děčín

MŠ Sluníčko, Krásná Lípa

MŠ Brouček, Krásná Lípa

MŠ Klíček, Rumburk

MŠ V Podhájí, Rumburk

MŠ Riegrova, Děčín II, třída Námořníci

ZŠ Máchovo nám., Děčín IV

MŠ Motýlek, Krásná Lípa

MŠ Thunská, Děčín

Biskupské gymnázium, Bohosudov, 3. třída

 

 

Hlavní město Praha

MŠ Pohoda, Praha – Barrandov

ZŠ pro zrakově postižené, Praha 2

Dětská skupina – Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

ZŠ Nad Vodovem, Praha 10

ZŠ EDEN, Praha 10 (přípravná třída Žabičky a 1.A)

ZŠ Bohumila Hrabala, Praha 8

ZŠ Kolovraty, Praha 10

ZŠ Mendelova, Praha 11

MŠ Anny Drábíkové, Praha 11

MŠ Konstantinova, Praha 11

Škola můj projekt, Praha 11

ZŠ Kunratice, Praha 4

Fotbalový klub FC Háje, Praha 11

 

Středočeský kraj

MŠ Benešov

MŠ Bystřice u Benešova

ZŠ praktická a ZŠ speciální Mělník

ZŠ Vraňany

ZŠ Dolní Beřkovice

ZŠ Jungmannovy Sady, Mělník

Lesní školka „Přírodu dětem“, Mladá Boleslav – video

Rodinné centrum Zuzka, Mladá Boleslav

7. ZŠ, Mladá Boleslav

MŠ Tuhaň, „U Kočičáků“

ZŠ Bělá pod Bezdězem

MŠ Tyršova, odd. Berušky, Mělník

ZŠ Tehov u Říčan

ZŠ Sojovice

 

Příměstské tábory:

Všeobecný sportovní klub v Mladé Boleslavi

 

Královéhradecký kraj

ZŠ Úpice – Lány

Mateřské centrum Želvička, Trutnov

Základní škola a mateřská škola, Skřivany

 

Pardubický kraj

MŠ Stonožka, Sopotnice

MŠ Dolní Libchava

ZŠ a MŠ Dolní Libchavy

MŠ Horní Libchavy

MŠ České Libchavy

ZŠ Komenského, Ústí nad Orlicí

Mateřské centrum Medvídek, Ústí nad Orlicí

RC Pohoda, Žamberk

MŠ Pod Lesem, Ústí nad Orlicí

Speciální ZŠ, MŠ a PrŠ, Ústí nad Orlicí

ZŠ Aloise Jiráska, Lanškroun

ZŠ Bratří Čapků, Ústí nad Orlicí

RC Mozaika, Letohrad

ZŠ 28. října, Žamberk

MŠ České Meziříčí, třída Berušky, Sluníčka, Kuřátka

MŠ Sebranice

MŠ Na Výsluní, Ústí nad Orlicí, odd. Motýlci

MŠ Chvojenec, Holice

MŠ U Stadionu, Česká Třebová

MŠ Bublinka, Vysoké Chvojno

MŠ Holubova, Holice

MŠ Hlinsko, Rubešova, tř. Píšťalky

 

Kraj Vysočina

ZŠ Hrotovice

MŠ Hrotovice

MŠ Mohelno

ZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 4

 

Plzeňský kraj

Pionýrská skupina „Tuláci“, Klatovy

Mateřské centrum Beruška, Klatovy

Mateřská škola Kubuki, Bolešiny

 

Zlínský kraj

ZŠ Vsetín – Luh

ZŠ a MŠ Vsetín, Turkmenská (praktická škola a speciální škola)

ZŠ Ratiboř

ZŠ Kateřinice

MŠ Kateřinice

Centrum Šťastné Dítě, Zlín

ZŠ a MŠ Pržno

ZŠ Integra Vsetín

MŠ Slavkov pod Hostýnem

 

Olomoucký kraj

ZŠ a MŠ Malá Dlážka, Přerov

Dětský domov, Přerov

Duha Klub Rodinka, Přerov

Waldorfská základní a mateřská škola, Olomouc

Báječná školička, Olomouc

MŠ Barevný Svět, Olomouc

MŠ Helsinská, Olomouc

 

Moravskoslezský kraj

Mateřská škola, Ostrava – Poruba, Čs. exilu

ZŠ Nový svět, Opava

ZŠ Šrámkova, Opava – Zpětné vazby od dětí

MŠ Skotnice

MŠ FIT, Bohumín

Základní škola Klimkovice, Vřesinská 22, Klimkovice

 

Jihomoravský kraj

Creative Kids – školka s výukou angličtiny, Brno – Královo Pole

MŠ podporující zdraví, Šaumannova, Brno

Anglická školička, English School for Little People, Brno

MŠ Dubová 2, Brno

ZŠ Gajdošova 3, Brno

ZŠ Pastviny 70, Brno

Waldorfská základní škola, Brno

MŠ Pod Špilberkem, Údolní, Brno

 

SLOVENSKO

 

Školský klub detí pri ZŠ, Strážnická 1, Skalica

Základní škola, Strážnická 1, Skalica, 1. třída

Tábor Sv. Urban – denný tábor pre deti, Skalica

ŠKD Bystré líščatá, Strážnická 1, Skalica